kwiecień'09

Jury VII Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki w składzie: Krzysztof Kuczkowski, Wojciech Kass - przewodniczący, Wiesław Szymański główną nagrodę przyznało Małgorzacie Lebdzie z Krakowa.

Jury VII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. C. K. Norwida w składzie: Krzysztof Kuczkowski, Wojciech Kass, Tomasz Korpysz i Piotr Mitzner - przewodniczący główną nagrodę przyznało wierszom Małgorzaty Lebdy z Krakowa.

W numerze 47/2009 czasopisma wydawanego w Pradze czeskiej ukazały się wiersze Krzysztofa Kuczkowskiego: "Kultura masowa", "Barbie", "Eurydyka" i "Romek". Na język czeski wiersze przetłumaczyła Lenka Daňhelová.

Numer 48/49/2009 amerykańskiego periodyku przynosi utwory Krzysztofa Kuczkowskiego "Wierszyk o końcu świata" i "Od początku" z tomu "Tlen" (2003). Autorem przekładu na język angielski jest Daniel Bourne

W oficjalnej gali wręczenia nagród laureatom VII Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki wzięli udział jurorzy: Krzysztof Kuczkowski, Wojciech Kass i Wiesław Szymański oraz laureaci, m.in. Małgorzata Lebda z Krakowa, Robert Miniak z Łodzi, Katarzyna Bolec z Rzeszowa i Michał Nowak z Warszawy.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Projekt i realizacja: 1.2.1 STUDIO REKLAMOWE