wrzesień'15

Poeci „Toposu” na Jubileuszowych Spotkaniach Poetyckich w Katowicach

Przemysław Dakowicz, Wojciech Kass i Krzysztof Kuczkowski będą czytać wiersze w Katowicach w ramach Jubileuszowych Spotkań Poetyckich. Pierwotnie impreza zatytułowana „Feliks Netz i Przyjaciele” miała odbyć się w styczniu br. Planom tym przeszkodziła ciężka choroba Feliksa Netza. Wybitny poeta i tłumacz zmarł w kwietniu tego roku, Przyjaciele czytać będą teraz: 9 września o godz. 11.00 w Bibliotece Śląskiej w sali Parnassos i o godz. 17.30 w Miejskim Domu Kultury Koszutka; 10 września o godz. 11.00 w Pałacu Młodzieży i o godz. 17.30 w Bibliotece Śląskiej w sali Parnassos. Spotkaniom towarzyszyć będzie emisja filmu o Feliksie Netzu „Miasto Poety”.

Jubileuszowe Spotkania Poetyckie, które stanowią element programu obchodów Jubileuszu Miasta, odbędą się w dniach 8-10 września 2015. Harmonogram spotkań powstał w ustaleniu z Instytucją Kultury MIASTO OGRODÓW.

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/7276125,katowice-jubileuszowe-spotkania-poetyckie-ku-czci-feliksa-netza-od-8-do-10-wrzesnia,id,t.html?cookie=1

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Projekt i realizacja: 1.2.1 STUDIO REKLAMOWE