kwiecień'15

JGPodczas wieczoru promocyjnego  z okazji przyznania nagrody Warszawskiej Premiery Literackiej Jerzemu Górzańskiemu za książkę lutego 2015 roku „Wszystko jest we wszystkim” z serii Biblioteka „Toposu” laudację wygłosi Krzysztof Kuczkowski. Wieczór odbędzie się w Światowym Dniu Książki w czwartek 23 kwietnia 2015 roku o godz. 18.00 w Klubie Księgarza w Warszawie, Rynek Starego Miasta 22/24.

Zapraszamy w imieniu organizatorów: Miasta St. Warszawy, Fundacji Kultury Polskiej, Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza, Staromiejskiego Domu Kultury i Okręgu Warszawskiego Stowarzyszenia Księgarzy Polskich. Wstęp wolny.

AnS 1Informowaliśmy już o cyklu pokazów live pt. Anioły nad Sopotem, które odbywać się będą w Sopocie przy fontannie na Molo od 2 maja do 3 października. Łącznie odbędzie się 40 pokazów, na które składać się będą wiersze Krzysztofa Kuczkowskiego, muzyka Marcina Kulwasa, taniec-ruch, woda i światło. Wiersze nagrali Piotr Czajkowski i David Malcolm (wersja ang.). Dobiega końca komponowanie i nagrywanie muzyki elektronicznej i akustycznej. W wersji demo nagrania brzmią imponująco, ale poczekajmy jeszcze kilkanaście dni do majowej premiery. Będzie głośno i tajemniczo!

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Projekt i realizacja: 1.2.1 STUDIO REKLAMOWE